Praca w Allper

Dynamiczny rozwój Allper wymaga udziału osób, które chętnie pracują w zespole, są uczciwe, zaangażowane w pracę, z łatwością zdobywają nowe kompetencje oraz doskonalą umiejętności zawodowe. Tworzymy idealne warunki zarówno dla absolwentów uczelni rozpoczynających swoją karierę zawodową jak również dla osób z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym.

PROCES REKRUTACJI

Zgodnie z obowiązującą w Allper procedurą, metody rekrutacji dopasowujemy do stanowiska, na które trwa nabór. Aplikację można złożyć w dowolnym momencie jednak jej analiza jest dokonywana w chwili pojawienia się wakatu odpowiadającego oczekiwaniom i kwalifikacjom kandydata. Stałym etapem rekrutacji jest rozmowa kwalifikacyjna prowadzona przez zespół rekrutacyjny oraz managera działu. Zastrzegamy sobie prawo do zaproszenia na rozmowę kandydatów wybranych w oparciu o kompetencje zdefiniowane dla danego stanowiska. Osoby zakwalifikowane do następnego etapu zostaną poinformowane telefonicznie.

JAK APLIKOWAĆ?

Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy w Allper zachęcamy do złożenia aplikacji składającej się z:

  • CV
  • Zdjęcia
  • Listu motywacyjnego z nazwą stanowiska

na adres e-mail'owy:rekrutacja@allper.pl lub osobiście. Prosimy o umieszczenie dopisku na CV:

Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 133, poz. 926 z póź. zm), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Allper dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego obecnie, jak również w przyszłości. Jednocześnie oświadczam, że wiadome mi jest, iż usunięcie moich danych z bazy Allper może nastąpić bez mojej zgody.

OBECNIE POSZUKUJEMY

Firma Allper Sp. z o.o., Sp. K prowadzi nabór na stanowisko:

Specjalista Działu Zamówień Publicznych

Miejsce pracy: Częstochowa

Region: śląskie

1. Opis stanowiska:

  • Przygotowanie ofert przetargowych dla klientów Allper polegające na:
    • identyfikacji wymagań Zamawiającego,
    • doborze i wycenie odpowiednich materiałów,
    • przekazaniu odpowiedniej dokumentacji.
  • Telefoniczna obsługa klientów w zakresie przygotowania, negocjacji sporządzonej oferty
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

2. Wymagania:

  • Wykształcenia min. średniego
  • Znajomości obsługi komputera, w tym pakietu Office / Libre Office/ Open Office ze szczególnym naciskiem na program kalkulacyjny i stosowanie funkcji tego programu
  • Łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
  • Umiejętności prowadzenia rozmowy handlowej negocjacji
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Zaangażowania i dobrej organizacji pracy

3. Zapewniamy m.in.:

  • Szkolenie z zakresu przedmiotu zamówienia
  • Szkolenie z zakresu identyfikacji wymagań Zamawiającego
  • Szkolenie z obsługi programów komputerowych stosowanych do sporządzenia oferty

4. Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Stałe godziny pracy (poniedziałek-piątek)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa+prowizja
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@allper.pl