O Firmie

Expression to wiodąca na polskim rynku marka alternatywnych materiałów eksploatacyjnych przeznaczonych do wszystkich urządzeń drukujących.

Od początku istnienia skupiamy uwagę na potrzebach naszych klientów i konsumentów zapewniając każdemu swobodę korzystnego drukowania oraz przyjemność z właściwego wyboru. Wieloletnie doświadczenie umożliwiło Nam stworzenie najszerszej na rynku oferty związanej z oszczędnym, wydajnym oraz niezawodnym drukowaniem.

Fundamentem naszego sukcesu jest efektywne zarządzanie ukierunkowane na ciągły rozwój.

NASZA MARKA

Marka EXPRESSION związała w sobie tradycję i innowację skutecznych rozwiązań stosowanych przez lata w cyklu produkcyjnym materiałów eksploatacyjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty projektowane, produkowane oraz testowane według wytycznych szeregu wdrożonych norm w tym ISO 9001, ISO 14001 oraz OHSAS 18001. Jakość i wydajność potwierdzają testy wykonywane w oparciu o normy ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798, ISO/IEC 24711, ISO/IEC 24712.

Marka EXPRESSION to inspiracja dla kreatywnego wyrażania myśli oraz utrwalania obrazów dlatego esencją marki jest motto EXPRESS YOURSELF.

Zachęcając do współpracy pozostajemy do Państwa dyspozycji